Informacje dotyczące realizacji i kosztów zamówień

 
Wycena projektów oraz czas poświęcony na ustalenia nie podlega żadnym opłatom - jest całkowicie darmowa. Współpracujemy z Klientami Indywidualnymi i Instytucjonalnymi. Przedmioty i usługi dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta w oparciu o jego sugestie. Zapraszamy do kontaktu - doradzimy wybór techniki, motywu i kolorystyki wspólnie z Państwem ustalając wszelkie detale.
 

Obiekty szkła artystycznego  

Kategorie: Opcja personalizacji, Elementy architektury i wyposażenia wnętrz, Obiekty sakralne, szkło w Identyfikacji wizualnej  

Koszty zamówień indywidualnych
Zamówienia indywidualne wiążą się z każdorazowo obliczanymi cenami. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami. Cenę warunkują m.in.: rozmiar pracy, zastosowana technika, kolorystyka (w przypadku szkieł i barwników paleta czerwieni, fioletów i żółci ze względu na zastosowane tlenki metalów – złoto, ceny są wyższe niż pozostałych kolorów), czas realizacji, ilość sztuk, skomplikowanie projektu (zwłaszcza w witrażu i mozaice). Poniżej przedstawione są przykładowo dla każdej kategorii aspekty zamówień, które powinny zostać sprecyzowane do rzetelnej wyceny usług. Jeżeli nie znają Państwo na nie odpowiedzi - doradzimy. Jeśli zdadzą się Państwo na nasz dobór technik i kolorystyk do przedstawionego wnętrza - dopasujemy użyte środki do budżetu zlecenia.  

Przy zamówieniach indywidualnych wykonywane są trzy projekty. Klient dokonuje ostatecznego wyboru projektu do realizacji. Na tym etapie istnieje również możliwość wprowadzenia poprawek do projektu. W przypadku rezygnacji z usług na etapie projektu klient ponosi wyłącznie koszty usługi wykonania projektu. Natomiast po zatwierdzeniu i wyborze projektu do realizacji koszty projektu nie są naliczane. Bardzo istotna jest tu współpraca z klientem w zakresie określenia preferencji i ustalenia szczegółów – zależy od tego wykonanie najbardziej odpowiadającego gustom projektu oraz czas realizacji zamówienia. Dobrą praktyką jest darmowa poglądowa wizualizacja przeszklenia lub obiektu w Państwa wnętrzu (na podstawie przesłanej fotografii), która wykonywana jest gratis na etapie przygotowania projektów.

Kategorie kosztów: Przedmiot zamówienia - co ma zostać wykonane, rozmiar, ilość sztuk i czas realizacji. Wybór techniki podstawowej – fusing, witraż, mozaika. Łączenie technik, łączenie z innym materiałem, kolorystyka i charakter obiektu. Witraż i mozaika dodatkowo: skomplikowanie - ilość i kształt elementów: geometryczne, organiczne.
Zakres usługi: wykonanie trzech projektów, do których można nanieść dwie poprawki, wizualizacja we wnętrzu 2d, zrealizowany obiekt szkła artystycznego.
 
Oferujemy również darmową opcję dedykacji na każdym z wyrobów. Jest to możliwość dodania ręcznej grawerki z dedykacją, okolicznościowym napisem czy pamiątkową datą.
 

Identyfikacja wizualna

Kryteria kosztów: Przedmiot projektowania graficznego (logo, plakat, inne), czas realizacji, preferowana kolorystyka i charakter.
Zakres usługi: Wykonywane są trzy projekty, do których można nanieść trzy poprawki.
W przypadku obiektów szkła artystycznego: statuetki, szyldy, etc. patrz obiekty szkła artystycznego. 

Wzornictwo przemysłowe

Kryteria kosztów: Przedmiot zamówienia, co ma zostać zaprojektowane (całościowy produkt, zdobiny, inne), ilość sztuk, wytyczne (charakter przedmiotu, branding), technologia wykonania (hutnicza produkcja automatyczna, hutnicze szkło ręcznie formowane, fusing, inne), prawa autorskie (przeniesienie autorskich praw majątkowych - zakres, licencja, wykorzystanie wizerunku i inne), czas realizacji, forma prezentacji (rysunek techniczny, wizualizacja 2d/3d, prezentacja i inne) etc.
Zakres usługi: Wykonywane są trzy projekty, do których można nanieść trzy poprawki. 
 

Formy edukacji artystycznej

Kryteria kosztów: Miejsce realizacji, ilość osób, wybór techniki, wiek uczestników, czas i częstotliwość zajęć i współpracy.  
Na tej podstawie zostaną opracowane nieodpłatnie dwa programy zajęć oraz ich wycena.
Zakres usługi: Wybrana forma edukacji artystycznej z dostarczeniem materiałów, zachowaniem wykonanej pracy na własność, dyplomem udziału w zajęciach.  
 
Kontakt w celu wyceny zlecenia możliwy jest poprzez formularz kontaktowy, dostępny na stronie. Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT oraz wysyłki zagranicznej.
Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za zainteresowanie.
 
EA IMAGINE Ewelina Madej