Sklep

 

Przedmiotem działań studia EA IMAGINE Ewelina Madej są:

 

 

STAŁA OFERTA PRODUKTOWA

Unikatowe produkty, wykonywane na podstawie autorskich projektów, ze szkła artystycznego o cechach użytkowych. Prace od początku do końca wykonane są ręcznie, dlatego pomimo wspólnego charakteru plastycznego kolekcji szkieł każdy produkt jest unikatowy i wyjątkowy.

 

Technika:

Autorska technika szkła artystycznego łącząca grawerowanie, malowanie na szkle, wypał szkła: fusing, slumping i malatury. Fusing (zwany również gorącym szkłem, witrażem amerykańskim czy szkłem stapianym) to technika łączenia szkieł w temperaturze ok 800 C. Prezentowane kolekcje szkieł użytkowych zostały ręcznie malowane na wcześniej wyciętych dwóch warstwach płaskiego szkła, następnie wypalone w celu utrwalenia barwnika, czego wynikiem jest uzyskanie jednej grubszej formy szklanych pater. Technika slumping 'u to metoda kształtowania szkła na formach w piecu szklarskim, dzięki czemu przybrały różne kształty. W części szkieł zostały zastosowane farby bąblujące zamykające w strukturze szkła pęcherzyki powietrza. Wypalone wyroby zostały poddane zatępieniu krawędzi (czego wynikiem jest linia matu na krawędziach naczyń), a następnie grawerowane lub poddane innym technikom szkła artystycznego. 

 

Opcja personalizacji obiektów z oferty sklepu i portfolio

Każda z prezentowanych w ofercie sklepu lub portfolio praca może zostać przedmiotem indywidualnego zamówienia. Opcja personalizacji to możliwość dostosowania każdego wyrobu do preferencji Klienta (możliwość zmiany kolorystki, motywów czy wszelkich wskazanych przez Państwa detali). Przedmiotem zamówienia jest nowa praca powstała na przykładzie konkretnego wzoru w oparciu o Państwa wytyczne. Zamawiając nowy wyrób na wzór przykładu z galerii otrzymają Państwo wysokiej jakości pracę artystyczną dopasowaną kolorystycznie i stylistycznie do aranżacji mieszkania i własnych upodobań estetycznych. Oferujemy również opcję dedykacji na każdym z wyrobów. Jest to możliwość dodania ręcznej grawerki z dedykacją, okolicznościowym napisem czy pamiątkową datą. 


Rabaty

Zachęcając do tworzenia własnej kolekcji szkieł Rozarium, Akwamaryn czy Ametyst oferujemy promocje cenowe w postaci rabatów uzależnionych od kwoty zamówienia.

Od 200,00 PLN rabat 5 % 

Od 300,00 PLN rabat 10 % 

Od 450,00 PLN rabat 20 % 


INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIA 

Szczegółowe informacje w powyższym linku


Unikatowe obiekty szkła artystycznego wykonywane na podstawie autorskich projektów dostosowane do wymagań klienta i przestrzeni, do której są zaprojektowane. Obejmują m.in. obiekty szkła artystycznego i architektury wnętrz o wysokiej jakości wzornictwa i wykonania tj. elementy meblowe (parawany, półki, krzesła etc.), ekskluzywne wydania gier (szachy, warcaby etc.), oświetlenie (lampy, kinkiety, żyrandole etc.), akcesoria stołowe (patery, misy, kieliszki, talerze, tace etc.), biżuteria (kolczyki, wisiory, bransolety, etc.), niewielkie obiekty dekoracyjne, rzeźby artystyczne, witraże, szklane obrazy, obiekty pamiątkowe i okolicznościowe oraz zegary stojące i naścienne, wazony, ramy, lustra, świeczniki, szkatuły etc.

 

Zakres używanych technik kształtowania i obróbki szkła: fusing – zgrzewanie szkła w 800 C, slumping – gięcie szkła w 800 C, malatura - malowanie farbami wypalanymi 600 C, malowanie na zimno, grawerka, mozaika szklana, piaskowanie, matowanie, technika  patte de verre,  techniki na zimno, szlifowanie, cięcie, klejenie, nawiercanie, technika witrażu Tiffany  i witraż w ołowiu.

 

Przedmiotem zamówień są produkty wysokiej jakości szkła artystycznego, ręcznie wykonane – cięte, kształtowane, malowane i zdobione. Spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Unikatowe szkło doskonale komponuje się z meblami stylowymi jak i również ożywi nowoczesne wnętrza nadając im wyjątkowy charakter. Technologie w połączeniu unikalnymi projektami dają efekty twórcze pozwalające uzyskać niebagatelne i niepowtarzalne wzornictwo zarówno w formie jak i w kolorystyce. Wykorzystanie termicznej obróbki szkła – fusing ’u pozwala nadać płaskiej powierzchni szkła odpowiedni kształt, wzór, fakturę oraz kolor, przez co uzyskujemy piękne wzory dekoracyjne, nadające nowy, wyjątkowy wymiar oczywistym i nierzadko typowym elementom wyposażenia wnętrz. Ze względu na ręczny charakter produkcji, każdy nasz wyrób jest unikatowy.

 

Należy zaznaczyć, że każde zamówienie indywidualne wiąże się z innymi kosztami – w takim przypadku prosimy o kontakt. Więcej informacji TU

 

Studio EA IMAGINE Ewelina Madej zaprasza do współpracy firmy, salony meblowe, wyposażenia wnętrz i galerie sztuki zainteresowane sprzedażą szkła artystycznego.

 

Wystawiamy faktury VAT i zgadzamy się na wysyłkę za granicę. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny Formularz kontaktowy

Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za zainteresowanie.

EA IMAGINE Ewelina Madej 

 

Dane do przelewów: 

Tytuł przelewu: imię i nazwisko Klienta oraz numer Zamówienia

Rachunek bankowy Sprzedawcy: ING Bank Śląski 30 1050 1272 1000 0090 9440 3632

Adres Sprzedawcy: EA IMAGINE Ewelina Madej, ul. Długa 29, 42-470 Siewierz.